ועידה חוקתיות בתחילת שנת 2022

חברות וחברי ועידה יקרים,  

בהמשך להחלטת הועידה על קיום ועידה חוקתיות בתחילת שנת 2022 בה יתקיימו הצבעות על שינויי חוקה ותקנון, ולקול הקורא שפרסמה וועדת החוקה למשלוח הצעות, ולאור התקדמות עבודת וועדת החוקה והתקנון של המפלגה, הריני להודיעכם על כינוס ועידת מרצ לדיון בהצעות לשינוי החוקה והתקנון, שתתקיים ביום חמישי ה-17.2.22 בשעה 17:00. עקב התפשטות נגיף האומיקרון הכינוס יתבצע באמצעות אפליקציית ה-ZOOM, וההצבעה תיערך במערכת אלקטרונית ייעודית, בדומה להצבעות האלקטרוניות שנערכו בועידות קודמות. 

בהתאם לתקנון הצעות שיעלו להצבעה בועידה הינן הצעות אשר זכו לתמיכת ועדת חוקה ותקנון ו\או הנהלת המפלגה. ניתן לשלוח הצעות לשינוי החוקה והתקנון לכתובת [email protected] וזאת עד ליום 3.2.22.

כמו כן, הצעות אשר לא נתמכו ע"י הגופים הנ"ל יוכלו לעלות להצבעה אם יוגשו יחד עם 30 חתימות של חברי ועידה.

בנוסף, חברי הועידה רשאים להגיש הסתייגויות להצעות שעולות.
הגשת הסתייגויות וחתימות להעלאת הצעה להצבעה תיעשה במייל לכתובת [email protected] עד יום 10.2.22 בשעה 19:00.

סדר יום מפורט בהתאם לאמור יעיל ישלח בהמשך.

בברכה,

רן כהן
יו"ר נשיאות הוועידה

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן