התפקדות למרצ

* אני אזרח/ית ישראל בגיל 18 ומעלה התורמ/ת מרצוני למפלגת מרצ.
* כרטיס האשראי שבאמצעותו אשלם אינו של תאגיד והוא שלי בלבד/של קרוב משפחתי ממדרגה ראשונה בלבד.
* עלי להקליד פרטי זהות נכונים. ידוע לי כי פרטי יאומתו מול מרשם האוכלוסין במידת הצורך.

אם את/ה מעדיפ/ה לתרום/להתפקד שלא באמצעות האינטרנט יש באפשרותך למלא טופס ידני ולשלוח אותו בצירף אמצעי התשלום בדוא״ל: [email protected] | בדואר: מפלגת מרצ, ת.ד. 20177 ,תל אביב, מיקוד 6120101 | בפקס: 03-6961728 או דרך הטלפון 03-6098998 .להורדת הטופס לחץ כאן.

אני מסכים כי המידע שנמסר ו/או יימסר אודותיי, יישמר במאגר ניהול הקשר עם חברי המפלגה של מפלגת מרצ, לצורך ניהול והקשר עימי, לצרכים מחקריים, פוליטיים, סטטיסטיים, עיבוד, ניתוח ואפיון המידע וכן לשם דיוור ישיר ולשם מימוש המטרות לעיל, על פי חוק.

לדיווחי תרומות לחצו כאן

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן