החלטות ועדת הבחירות בנוגע לבחירות בסניפים ב-30.06.22

חברות וחברים,

בבחירות שיתקיימו ב-30.6.2022 ייבחרו יו"רי ומזכירי סניפים, נציגי הסניפים לוועידת המפלגה והנהלות סניפים. הבחירות יתקיימו כבעבר במערכת ממוחשבת. בוחר יוכל להצביע מכל קלפי מבין הקלפיות שיוצבו ברחבי הארץ, והמערכת תציג לו את השאלון המתאים לסניף שלו.

ניתן לבדוק את היכללותך בטיוטת ספר הבוחרים בקישור.
ניתן יהיה לערער על אי-הכללה בספר הבוחרים עד ליום א', 29.5.

המועד האחרון להגשת מועמדות לציר ועידה או לתפקידים השונים בסניפים הוא יום ג', 7.6 בשעה 17:00.
על מנת להגיש מועמדות, יש למלא את הטופס המתאים (טופס הגשת מועמדות לציר ועידה , טופס הגשת מועמדות לתפקידים בסניפים) ולשלוח אותו למטה המפלגה במייל [email protected]. ערעור על אי קליטת מועמדות ניתן להגיש עד יום ג', 13.6 בשעה 15:00.

ניתן לקרוא את ההחלטות המלאות של ועדת הבחירות, סדרי הבחירות והמועדים השונים בקישור

בברכה,
שחף כהן-זאבי
יו"ר ועדת הבחירות – מרצ

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

לנתניהו יש חברים מיליארדרים
למרצ יש רק אתכם.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן