בחירות לראשות מרצ – מועמדים ומיקום

שלום רב,הבחירות לראשות מרצ יערכו ביום חמישי, 27.6.19, בין השעות 12:00-22:00. הבחירות יערכו בגני התערוכה (אקספו ת"א) – ביתן 10. ההצבעה תתאפשר לאחר זיהוי באמצעות תעודה מזהה רשמית הנושאת תמונה (כגון ת.ז, רישיון,דרכון,חוגר).הצבעה מוקדמת בבחירות לראשות מרצ תתקיים ביום שני, 24.6.19, בין השעות 17:00-21:00 במשרדי המפלגה – רח' יגיע כפיים 1 ת"א-יפו קומה 4.לתשומת לבכם, הצבעה מוקדמת כרוכה בעמידה בקריטריונים או בהרשמה מראש, בהתאם לנוהל שפורסם באתר המפלגה.לבחירות לראשות מרצ נרשמו 3 מועמדים\ות (ע"פ סדר שמי):הורוביץ ניצןזנדברג תמרקשני דודעמוד עם מידע על המועמדים יעלה בהקדם לאתר המפלגה.ניתן להגיש ערעור על אישור/דחיית מועמדות לתפקיד יו"ר המפלגה עד לתאריך 23.6.2019 בשעה 12:00 בצהריים לכתובת [email protected]

בברכה,שחף כהן-זאבייו"ר ועדת הבחירות של מרצ

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

לנתניהו יש חברים מיליארדרים
למרצ יש רק אתכם.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן