צעירי מרצ

סיכום סמינר הצעירים

חברות, חברים,‬‬
‫‫לפני שבועיים נפגשנו בגבעת חביבה בסמינר סיעת מרצ בהסתדרות לצעירים למפגש שכולו מפגן של עוצמה, חיות ופעילות של (צעירות ו)צעירים.

‬‬‫‫מה שהיה בסמינר, כמו גם במפגשים של צעירים בערים השונות ובקמפוסים בתקופה האחרונה, הוא אותו שילוב של אידאולוגיה, נחישות וחברות. כן, חברות. כי פוליטיקה היא קודם כל בני אדם – היא עוסקת בבני אדם, היא משרתת בני אדם, ועושים אותה ביחד עם בני אדם. קשה להפחית בחשיבות של לשנות את העולם ביחד עם אנשים שאתה אוהב ושאת מאמינה בהם. את הדבר הזה הצלחנו להשיג.‬ שלמי תודות נתונים לסיעת מרצ בהסתדרות על שתמכה בקיום הסמינר.

‬‫‫ניגוד צורם ומהדהד לפוליטיקה של אנשים ראינו אמש, כשהברית הלא-קדושה בין ההפרטה והגזענות נכרתה בצורה של רשימה משותפות לישראל ביתנו ולליכוד.
‬‬
‫‫יותר מתמיד ברור שאת נתניהו וליברמן צריך לעצור. הממשלה הזו דרדרה יותר מדי אזרחיות ואזרחים לחרפת עוני, שללה מהם קיום של כבוד ודנה אותם לשעבוד לאוברדרפט, למינוס ולמשכנתא. זו לא טעות וזה לא מקרה – זו מדיניות: העוני והייאוש הם כר הגידול הנוח ביותר לשמרנות ולגזענות שהממשלה הזו מטפחת.
‬‬
‫‫אז איך מפילים את נתניהו? ביחד. בשטח, במטה, בפייסבוק. בהרבה עבודה קשה של שכנוע – של החברים, של המשפחה, בקמפוס, בעבודה וברחובות.

‫‫הצינקנים יגידו שאנחנו נאיבים, שאלו סיסמאות, אלא שאנחנו יודעים שמדובר בעתיד של כולנו ולכן, עבורנו, להפיל את הממשלה הרעה הזו זה לא עניין של סיסמאות – אלא דבר שאנחנו לוקחים ברצינות, ברצינות תהומית.
‬‬
‫‫בשבועות ובחודשים הקרובים נפנה אליכן ואליכם ונבקש את עזרתכם והצטרפותכם, בכל דרך שבה תוכלו לסייע למרצ. אני קורא לכם ולכן להצטרף לפעילות במטה הבחירות של מרצ. הגיע הזמן שב-23 בינואר נתניהו יראה את לשכת התעסוקה מבפנים.‬‬

‫‫שלכם/ן,‬‬
‫‫תומר רזניק ,‬‬
יו”ר צעירי מרצ

צרו קשר עם המטה
שלחו דוא”ל info@meretz.org.il