ועידת מרצ תתכנס ביום שישי, 11.6.21

חברות וחברי ועידה יקרים,

להזכירכם, ועידת מרצ תתכנס ביום שישי הקרוב, 11.6 בשעה 11:00 בגני התערוכה ביתן 10.

עקב לוח הזמנים הצפוף, החלטנו כי הועידה תשודר גם בzoom בקישור שישלח לחברי הועידה ביום שישי בבוקר. ניתן יהיה גם להצביע על ההצעות השונות מרחוק בzoom.
עם זאת, הריני להדגיש כי זכות דיבור בועידה תינתן אך ורק למי שיגיע לכינוס הפיסי, ולא תינתן למשתתפים בzoom. אני מעודד אתכם להגיע ולקחת חלק בכינוס הפיסי של הועידה.

מצ"ב הצעות ההחלטה מטעם יו"ר המפלגה שיעלו להצבעה בועידה.

הצעת החלטה מספר 1

הצעת החלטה מספר 2

מחכה לראותכם,
רן כהן
יו"ר נשיאות ועידת מרצ

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

לנתניהו יש חברים מיליארדרים
למרצ יש רק אתכם.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן