תוצאות ההצבעות בבחירות שנערכו בוועידת מרצ

חברות וחברים,
תודה לכל מי שהשתתפו בהצבעות בוועידה!
היתה לנו חגיגה דמוקרטית של ממש, אבל אני לא יכול שלא לפתוח בראש מורכן אל מול העצב, השכול והאבדן שמלווים אותנו מאז השבת הארורה של שמחת תורה. תקוותי כי נזכה לראות את החטופים חוזרים במהרה ובשלום ואת הישובים שנעקרו בדרום ובצפון מחדשים ימיהם כקדם.
אני מאחל שקט אמיתי, חזרה בשלום של כל בנינו ובנותינו, וכמובן שקט ושלום גם לשכנינו בעזה – מי יתן ונזכה לראות ימים טובים מאלו.
בבחירות בוועידה השתתפו רוב מכריע של בעלי זכות ההצבעה ונתנו את האות להקמת מוסדות חדשים שמשימתם היא להוביל את מרצ להיות חלק מרכזי ממפלגת שמאל חדשה ומאוחדת.
אני רוצה להודות לחברי וחברות ועדת הבחירות שכיהנו לצידי על עבודה נאמנה בהתנדבות מלאה. אני רוצה גם להודות לנשיאות הוועידה היוצאת ובראשם לשר לשעבר רן כהן.
ברכות לאבו וילן שיוביל את נשיאות הוועידה יחד עם אלירן ביחובסקי, עינת עובדיה, נינה בנאי ובעז בן-דוד.
ברכות גם לראשי הוועדות ויתר חברי ההרכבים שנבחרו.
לנוחיותכם מצורף קובץ התוצאות המלא.

סורו מרע ועשו טוב,
שחף כהן-זאבי,
יו"ר ועדת הבחירות היוצא של מרצ

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

לנתניהו יש חברים מיליארדרים
למרצ יש רק אתכם.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן