מועמדי מזכ"ל מרצ 108

תוצאות הבחירות למזכ"ל, הנהלה וועדות מרצ

ביום שלישי ה-8 למאי, התקיימו בחירות למזכ"ל, נשיאות והנהלת מרצ. אחוז ההצבעה בבחירות עמד על למעלה מ-78 אחוז.

להלן תוצאות ההצבעה למזכ"ל מרצ:

שם מצביעים %מהמצביעים
תומר רזניק 534 66.17%
ניר אבישי כהן 268 33.20%

תוצאות ההצבעה להנהלת מרצ:

שם מצביעים
לסקי גבי 267
עובדיה עינת 251
ברעם גיורא 229
ורטון לורה 220
ברנע נמרוד 217
גיסין בר 215
סולל יפעת 211
דבוש אבי 199
סבירסקי איתי 196
כהן ניר אבישי 194
ויגדורציק ורוניקה 192
זכי אורי 185
עופר אבי 185
שכטר עומר 183
לוריא פרדס אייל 182
וותד וליד 181
שי בר 180
קרומר שוקי 174
חלבי בשיר 173
סלאלחה סאלח 172
קריגר יעל 169
סמארה פאלח 168
שגיא יניב 168
בכר סוזי 167
כהן שני 165
דרומי חכים תום 162
חאמד אומימה 162
להב רוני 155
זידנברג איתי 154
ברקוביץ זיו זיווה 153
מילברג שלי 148
זהר רקפת 146
נוימרק נועה 146
הסרגור הנדין עילאי 143
אגוזי שי 142
קרבטרי מאיה 141
צויזנר יצחק 140
דובסון דניה 139
רגב מיכאל 139
שמילוביץ אורי 139
לבנון מורדוך אסתר 138
ערער שוש 137
גולן גליה 135
גורן ספיר טלי 134
סדיק מסארוה סאאידה 130
ברגמן אייל 127
שגיא שירה 127
שפירא רבקה(ריקי) (זכתה בהגרלה בעקבות תיקו עם עידן למדן) 124
עידן למדן 124
סלימאן פואד 121
אלדר אורי 120
ניר ענת 118
עשהאל יפתח 110
אורליק שאנה 108
קרן שחר 102
כהן ארזי אבי 97
בנדל אהוד 57
קמה איתי 53
דלה רוקה רוברטו 49
אייזנר יעל 46
אביעם עזרא דביר 43
בר לב נגה 43
טוראל לנה 42
קליידר שחר 42
ונגר בן 41
ברקת אלי 41
עזרון ירקוני שלומית 33
וערי מוחמד 24
יקיר רן 19
קאסם מוהב 17
תירוש רות 15
לוי שחר 14
בלאו אבי 12
קנדל יורי 10
רוטנברג אנסטסיה 7
גלסמן מאיה 4
עקיבא סגל עמיר 3
מזרחי גינת שמואל 2

הרכב בית הדין כפי שאושר על ידי ועידת מרצ:

יו"ר בית הדין עו"ד גיסיס עדי
מ"מ יו"ר עו"ד אורן דרור
– ריינר רוני
– פינדלינג עמיחי
– עו"ד יודוביץ כהן כרמית
– זמיר זאב
– עו"ד סבח דורון
– עו"ד לאודון בר
– זהבי חיים
– בוגוסלבסקי שמואל
– עו"ד קורמס אביגיל
– ספרן אלי
– עו"ד אמיר גל
– ד"ר דשא גלית
– עו"ד אל עוברא סלמאן
– עו"ד וייצן אסף
– קמחי תום
הבא/ה בתור המבורגר רפי
הבא/ה בתור עו"ד שאנן שאוקי
הבא/ה בתור אלפרן חן
הבא/ה בתור ארבל מיטל

הרכב בית הדין אושר ברוב של 91.44%

הרכב ועדת הבחירות כפי שאושר על ידי ועידת מרצ:

יו"ר ועדת בחירות כהן שחף
מ"מ יו"ר פלד עדי
– רייז ירון
– מזור דוריה
– סולטני אבנר
– חרוב עבדול האדי
– נחושתאי עומרי
– אלקסלסי הנרי
– דגן מרב
– הופמן בת אור
– בן זוהר דיצה
– קאסם מוהב
– ורטהיים אבי
הבא/ה בתור מוואסי סאאב
הבא/ה בתור זביקלסקי דור
הבא/ה בתור נודלמן דניאל
הבא/ה בתור סאאל עמרי שלמה

הרכב ועדת הבחירות אושר ברוב של 92.07%

הרכב ועדת ביקורת כפי שאושר על ידי ועידת מרצ:

יו"ר ועדת ביקורת עו"ד אורון אייל
– דאהן תמר
– יערי נעמה
– צ'רטוף משה
– מורוביץ' להב יהל
– עוביידה כבהה
– אפק אילת
– עו"ד שפירא עידו
– משיח חן
– אלהוזייל חסן
– גלר עמיחי
הבא/ה בתור אפרת חגי
הבא/ה בתור גלזר איתי
הבא/ה בתור ג'רסי עדי
הבא/ה בתור עשהאל יפתח

הרכב ועדת הביקורת אושר ברוב של 91.82%