רשימת מועמדים לאחר ערעורים ומיקומי הקלפיות

שלום רב,

מצ"ב רשימת המועמדים בבחירות לועידה ולתפקידים בסניפים לאחר דיון ועדת הבחירות בערעורים: לחצו כאן

לתשומת לבכם, בסניפים בהם מספר המועמדים זהה או קטן ממספר המקומות הנבחרים לא יתקיימו בחירות וכל המועמדים יבחרו. ניתן לראות את רשימת הסניפים וסטטוס הבחירות שלהם בקישור: קישור.

בנוסף, מצ"ב מיקומי הקלפיות בבחירות הקרובות לועידה: קישור.

חשוב להדגיש, בבחירות אלו ניתן להצביע בכל אחת מהקלפיות ברחבי הארץ, ללא קשר לשייכות סניפית, וזאת בזכות מערכת ההצבעה הממוחשבת.
יתכנו שינויים באתרי ההצבעה וכן ככל שיסירו מועמדויות נוספות, יתכנו סניפים נוספים בהם יתבטלו בחירות. מטה המפלגה יודיע על שינויים אלו במייל ובאתר.

לתשומת לבכם, ביום שישי הקרוב, 24.6, תיערך ההצבעה המוקדמת לאלו שעומדים בקריטריונים וקיבלו אישור מראש מועדת הבחירות. ההצבעה תערך בין השעות 09:00-14:00 בבית ציוני אמריקה, דניאל פריש 1 ת"א-יפו.

בברכה,
מטה מרצ

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

לנתניהו יש חברים מיליארדרים
למרצ יש רק אתכם.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן