רשימת המועמדים הסופית בבחירות לראשות מרצ

להלן רשימת המועמדים הסופית בבחירות לראשות מרצ, שיערכו ב-22 במרץ. על מנת להקל על יצירת קשר עם המועמדים, צירפנו לרשימה גם את אנשי הקשר של כל מועמד ומועמדת וכתובות האימייל שלהם.

 

אבי בוסקילה
אנשי קשר: ענר שופטי
אימייל: aner.shofty@gmail.com
בן 42, נולד במושב משמר-הירדן שבגליל. מתגורר ביד-אליהו עם בן זוגו. היה סמג״ד וקצין אג״מ בחטיבת הנח״ל. הוביל מאבקים חברתיים, כיהן כמנכ"ל 'שלום עכשיו', והוביל את הפגנת ה-30 אלף  לציון 50 שנות-כיבוש.
"מרצ חייבת לגדול. כדי שזה ייקרה, במקום לפנטז על מנדטים וישיבה בממשלת ימין גזענית, אני מציע מהפכה בגישה של מרצ לציבור הישראלי ובפעילות שלה בשטח. הגיע הזמן שמרצ תזקוף ראש אל-מול הימין, תחרוש את הארץ ותאמץ לחיקה את כל מי שמגדיר עצמו שמאל. אני הגעתי למקומות בהם מרצ היא שמועה מרוחקת והצלחתי לדבר אתם. ולשכנע אותם. כי גם אני גדלתי רחוק מהמרכז, כי כשהם מספרים על המצוקות שלהם, אני מקשיב ומזדהה – כי אלו מצוקות שאני מכיר מקרוב. אם נגרום לאזרחי ישראל להקשיב לנו סוף-סוף, נוכל להגדיל את כוחנו ולהכתיב את הקו לממשלת המרכז-שמאל הבאה – יותר מזה, להוביל את השמאל בישראל.

תמר זנדברג
אנשי קשר: לירון בדולח
אימייל: tzandberg@knesset.gov.il

אני בן 36, גדלתי ועודני מתגורר, במושב החקלאי אלמגור (בצפון הכנרת). בעל תואר ראשון בהיסטוריה, מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים, תואר שני בחינוך לפעילות גופנית ואורח חיים בריא ותעודת הוראה בחינוך גופני.בשירותי הצבאי שירתי כקצין לוחם בחטיבת גולני ובמסגרת שירות המילואים פיקדתי על פלוגת לוחמי ח"יר, כיום אני סגן מפקד גדוד במילואים בדרגת רס"ן. לאחר שירות של חמש שנים בתפקידי אבטחה ופיקוד שונים בארץ ובחו"ל במסגרת השב"כ, ניהלתי פרויקטים מורכבים ובעלי תקציבים גבוהים בחברת הייטק, אשר כללו ניהול של צוותי עובדים בארץ ובחו"ל.

בשנים האחרונות עסקתי בחינוך בני נוער, הן במסגרות פורמאליות והן במסגרות של עבודה עם נוער במצבי סיכון. בנוסף אני מרצה בפני בני נוער בכל הארץ בנושאי מוטיבציה והתמודדות עם משברים.מאז סיום שירותי הצבאי נטלתי חלק במגוון פעילויות למען זכויות אדם, נגד הכיבוש ובעד דו קיום עם ערביי ישראל ועם שכנינו הפלסטינים. בשנה האחרונה תיפקדתי כיועצו הפוליטי של ח"כ עיסאוי פריג'.בעת האחרונה עובר על המפלגה משהו טוב, מרצ נפתחת לקהלים חדשים, הופכת לנגישה, מזמינה ופתוחה יותר לקהל הרחב, אך סבורני שלטובת השלמת המהלך ולמען הצלחת מרצ בבחירות הקרובות, חובה עלינו לשלב ידיים, לאחד את המפלגה ולעבוד כמחנה אחד, מחנה מרצ.

אני מאמין שבעת הזו, בזכות מסלול חיי ושורת התפקידים אותם מילאתי במפלגה, בצבא ובאזרחות, אני הוא המתאים ביותר לתפקיד מזכ"ל המפלגה!
אופיר פז דה פורטוגייז
אנשי קשר: אופיר פז דה פורטוגייז
אימייל: ophirpaz1@gmail.com
בן 59, נשוי ואבא לארבעה. נולד בקיבוץ בחן שבעמק חפר. כשהיה בן 3 עברה משפחתו לשכונת "מכנס" בנתניה, שכונת עולים ויוצאי מעברות קלאסית. שיחק כדורסל ב"מכבי נתניה", שירת ב-8200 בסדיר, בקבע ובמילואים ולמד ב"בצלאל". הקים חברת עיצוב ומיתוג. כמו כן, הקים את מכללת "אסכולה" לעיצוב בתל אביב ובתוכה את "הגלריה לעיצוב של אסכולה" ואת שלוחת "אסכולה" בנצרת. ב-2003 נבחר לתפקיד נשיא "בצלאל", מה שלא יצא לפועל בסופו של דבר. מתגורר במושב חניאל שבעמק חפר. עוסק באסטרטגיה, מיתוג ובאימון אישי ועסקי ברוח הזן-בודהיזם. כותב שירה ומתרגם, בעיקר בין עברית לערבית, ומפתח פרשנות חדשה לשירת "הייקו". החזון שלו הוא הפיכת מרצ ל"המחנה הדמוקרטי – הדמוקרטים", ולחבר למפלגה את המחנ"צ ואת הרשימה המשותפת ליצירת "הקואליציה הדמוקרטית" שתבצע את "המהפך הדמוקרטי" בבחירות הקרובות.

דוד קשני
אנשי קשר: דוד קשני
אימייל: kashanidavid@walla.com
תושב תל אביב, יליד 1942, נשוי +2. קשני שירת בנח"ל המוצנח, והוא בוגר בית הספר החקלאי כנות ומדרשת רופין בפקולטה לחקלאות ולטבע. כמו כן, הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב במגמה לחינוך חברתי, בעל ניסיון תעסוקתי רב שנים כמורה בכיר לשל"ח בתיכון, כמורה דרך בחברה להגנת הטבע וכמדריך נוער בעיריית גבעתיים. קשני הוא פעיל חברתי מרכזי בשכונות דרום תל אביב וממקימי מחאת "כיכר הלחם" ב-2002 אשר העלתה את נושא מחוסרי הדיור לסדר היום הציבורי. הוא משמש כיו"ר הפורום לדיור הציבורי בישראל (בהתנדבות מלאה) וחבר במפלגת מרצ מזה למעלה משני עשורים. קשני היה בעבר חבר בוועידת מרצ ובגזברות סניף תל-אביב של המפלגה, וזוכה אות "יקיר ההסתדרות" לשנת 2012.


לקריאה נוספת:

פריימריז במרצ: דף מידע מתעדכן »

התפקדות וזכות הצבעה: שאלות ותשובות »