רשימת המועמדים הסופית בבחירות למזכ"ל מרצ

להלן פרטי המועמדים הסופיים לבחירות למזכ"ל מרצ, שיערכו ב-8 במאי. על מנת להקל על יצירת קשר עם המועמדים, צירפנו את פרטי ההתקשרות עימם.

 

ניר אבישי כהן

נייד: 054-2001535
אימייל: nircohen77@gmail.com
אתר:
http://mahanemeretz.co.il/

אני בן 36, גדלתי ועודני מתגורר, במושב החקלאי אלמגור (בצפון הכנרת). בעל תואר ראשון בהיסטוריה, מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים, תואר שני בחינוך לפעילות גופנית ואורח חיים בריא ותעודת הוראה בחינוך גופני. בשירותי הצבאי שירתי כקצין לוחם בחטיבת גולני ובמסגרת שירות המילואים פיקדתי על פלוגת לוחמי ח"יר, כיום אני סגן מפקד גדוד במילואים בדרגת רס"ן. לאחר שירות של חמש שנים בתפקידי אבטחה ופיקוד שונים בארץ ובחו"ל במסגרת השב"כ, ניהלתי פרויקטים מורכבים ובעלי תקציבים גבוהים בחברת הייטק, אשר כללו ניהול של צוותי עובדים בארץ ובחו"ל.
בשנים האחרונות עסקתי בחינוך בני נוער, הן במסגרות פורמאליות והן במסגרות של עבודה עם נוער במצבי סיכון. בנוסף אני מרצה בפני בני נוער בכל הארץ בנושאי מוטיבציה והתמודדות עם משברים. מאז סיום שירותי הצבאי נטלתי חלק במגוון פעילויות למען זכויות אדם, נגד הכיבוש ובעד דו קיום עם ערביי ישראל ועם שכנינו הפלסטינים. בשנה האחרונה תיפקדתי כיועצו הפוליטי של ח"כ עיסאוי פריג'.בעת האחרונה עובר על המפלגה משהו טוב, מרצ נפתחת לקהלים חדשים, הופכת לנגישה, מזמינה ופתוחה יותר לקהל הרחב, אך סבורני שלטובת השלמת המהלך ולמען הצלחת מרצ בבחירות הקרובות, חובה עלינו לשלב ידיים, לאחד את המפלגה ולעבוד כמחנה אחד, מחנה מרצ.
אני מאמין שבעת הזו, בזכות מסלול חיי ושורת התפקידים אותם מילאתי במפלגה, בצבא ובאזרחות, אני הוא המתאים ביותר לתפקיד מזכ"ל המפלגה!

תומר רזניק

נייד: 052-5532032
אימייל: doresh.shalom@gmail.com
עמוד פייסבוק:
https://www.facebook.com/rezniktomer/
אני מתמודד למזכ"ל מרצ בבחירות שיערכו ב-8 למאי ומזמין אתכם להצטרף אלי לבניית מרצ גדולה, חזקה ומשפיעה.
התחלתי את פעילותי הפוליטית בנוער מרצ, שם כיהנתי כיו"ר נוער מרצ.
בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, והסמכה כמגשר.
כיהנתי כיו"ר צעירי מרצ בבחירות 2013 ובמחאה החברתית ב-2011.
שימשתי כעוזר הפרלמנטרי של יו"ר הסיעה בכנסת, ח"כ אילן גילאון.
בבחירות המוניציפליות ב-2013 עמדתי בראש מטה הבחירות של מרצ בירושלים.
ב-2015 שימשתי כסגן מנהל מטה הבחירות של מרצ לכנסת ה-20.
בשנתיים האחרונות הייתי מזכיר איגוד מקצועי בהסתדרות ואני מכהן כנציג מרצ בהנהגת ההסתדרות.
***
ב-8.5 אנחנו ממשיכים בהתחדשות במרצ – ואני צריך אתכם איתי.