רשימת אתרי הצבעה בפריימריס 2019

להלן רשימת הקלפיות. ניתן להצביע בכל קלפי.

לרשימת המועמדים והמועמדות

לבדיקת היכללות בספר הבוחרים

בהתאם למועדי ועדת הבחירות, להלן רשימת הקלפיות ושעות הפתיחה שלהן לפריימריס לרשימת מרצ לכנסת ה-21 שייערכו ב-14.2:

יישוב שעות כתובת שם האתר
אבן יהודה 17.00-21.00 איילת השחר 1 אבן יהודה מתנ"ס
אום אלקוטוף 17.00-21.00 בית הנוער אום אלקוטוף בית הנוער
אופקים 17.00-21.00 השקד 6, אופקים מתנס אופקים
אילון 17.00-21.00 קיבוץ אילון מועדון הפיס
אילת 17.00-21.00 רחוב פתן 4 אילת מרכז רב תחומי ניהול פלוס
אעבלין 17.00-21.00 משרד עו"ד האני חורי, אעבלין משרד עו"ד האני חורי
אשדוד 16.00-21.00 יאיר 4 אשדוד בית ויצו
אשקלון 17.00-21.00 שיבת ציון 7 אשקלון מתנ"ס אלוני ציון
באקה אל גרבייה 17.00-21.00 רח' אל קאסמי, באקה אל גרבייה ליד בית קפה "פררו"
באר שבע 16.00-21.00 דרך המשחררים 7 ב"ש מכללת אתגר
ביר אל-מכסור 17.00-21.00 שכונת אבו יוסר (ליד המכולת של יונס), ביר אל מכסור iris-מועדון ילדים
בית ג'ן 15.00-21.00 בית ג'ן "חמזה מול"
בית ניר 17.00-21.00 קיבוץ בית ניר מועדון
בית קמה 17.00-21.00 קיבוץ בית קמה מזכירות
בנימינה-גבעת עדה 17.00-21.00 הטחנה 42, בנימינה inperson
ברטעה 17:00-21:00 ברטעה בניין המועצה הישן
ברעם 17.00-21.00 קיבוץ ברעם חדר הישיבות
ברקאי 17.00-21.00 קיבוץ ברקאי בית קפה
בת ים 17.00-21.00 מעבר ישי 2 בת ים בית הגמלאים
ג'לג'וליה 16.00-21.00 ג'לג'וליה אודיטוריום
גבעת שמואל 17.00-21.00 אורנים 1 גבעת שמואל (במרכז קניות) סטודיו אל סירקולו
גבעתיים 16.00-21.00 גורדון 24 גבעתיים בית ראשונים
גזית 17.00-21.00 קיבוץ גזית מועדון
גן שמואל 16.00-21.00 קיבוץ גן שמואל בית תרבות
געתון 17.00-21.00 קיבוץ געתון מועדון
דאלית אל-כרמל 17:00-21:00 תחנת דלק דור אלון, דאלית אל-כרמל ביס לנהיגה טימור
דבוריה 17.00-21.00 דבוריה משרדי אגודה שיתופית אלטור
דבירה 17.00-21.00 קיבוץ דביר חדר ישיבות
דליה 17.00-21.00 קיבוץ דליה חדר הישיבות בבית המוסדות
דן 17.00-21.00 קיבוץ דן מועדון
הוד השרון 16.00-21.00 יהושע בן-גמלא 58 הוד השרון בית ספר תמר
הזורע 17.00-21.00 קיבוץ הזורע חדר ישיבות
העוגן 17.00-21.00 קיבוץ העוגן מועדון
הרצליה 15.00-21.00 הבנים 11 הרצליה מועדון הגמלאים
זיקים 17.00-21.00 קיבוץ זיקים מנהלות
זכרון יעקב 17.00-21.00 הנדיב 13 זכרון יעקב מרכז מסחרי קומה 2
חדרה 17.00-21.00 הלל יפה 11 חדרה bework
חולון 16.00-21.00 דוד רמז 13 חולון תיאטרון בובות
חורה 17.00-21.00 חורה מתנ"ס
חורפיש 17.00-21.00 חורפיש סמוך לאולם חתונות
חיפה 15.00-21.00 ארתור הנטקה 55, חיפה "אור חדש" מרכז ליהדות מתקדמת
חצור-אשדוד 17.00-21.00 קיבוץ חצור-אשדוד מועדון לחבר
טייבה 16.00-21.00 רח' אלבלאדייה, טייבה גן אלזהור
טירה 16.00-21.00 טארק עבדאלחי, טירה מוסך מאחורי "עיר המותגים"
טמרה 17.00-21.00 א-נג'רין,איזור התעשיייה טמרה wama מכשור וחשמל
יבנה 17.00-21.00 הנחשול 22 מרכז קרסו קומה -2, יבנה ג'ימבורי אוצרות
יד מרדכי 17.00-21.00 קיבוץ יד מרדכי כניסה לאולם ספורט
יהוד-נווה אפרים 17.00-21.00 טננבאום 17, יהוד-מונוסון מרכז ביאליסטוק
יחיעם 17.00-21.00 קיבוץ יחיעם ספרייה
ירוחם 17.00-21.00 רחוב צבי בורנשטיין ירוחם מתנ"ס ירוחם
ירושלים 14.00-22.00 בית שמואל,אליהו שמאע 6 ירושלים בית שמואל
כסרא-סמיע 17.00-21.00 ב"ס טכנולוגי בסמיע ב"ס טכנולוגי בסמיע
כפר ברא 16.00-21.00 עכו 7, כפר ברא מרכז קהילתי כפר ברא
כפר ורדים 17.00-21.00 מירון 1א, כפר ורדים המארג
כפר מנדא 16:00-21:00 רחוב אלשיך חאמד כפר מנדא 17907 משרד זידאן
כפר מנחם 17.00-21.00 קיבוץ כפר מנחם מועדון
כפר מסריק 17.00-21.00 קיבוץ כפר מסריק מועדון
כפר סבא 15.00-21.00 שרת 24/1 כ"ס סניף "תגבור"
כפר קאסם 14:00-22:00 כפר קאסם מתנ"ס
כפר קרע 17.00-21.00 גלריה ערבסק, כפר קרע גלריה "ערבסק"
כרמיאל 17.00-21.00 נשיאי ישראל 9 כרמיאל סניף "תגבור"
להב 17.00-21.00 קיבוץ להב חדר ישיבות
להבות הבשן 17.00-21.00 קיבוץ להבות הבשן מועדון
מבשרת ציון 16.00-21.00 החוצבים 6 מבשרת ציון מתנ"ס מעוז ציון
מג'ד אל כרום 17:00-21:00 כביש הראשי מאחורי תחנת דלק פז, מג'ד אל כרום מסעדת מג'דלה
מגאר 17.00-21.00 בניין סמי טריף קומה 3, מגאר בניין סמי טאריף
מגן 17.00-21.00 קיבוץ מגן חדר הישיבות בבית המוסדות
מודיעין-מכבים-רעות 16.00-21.00 צלע ההר 1 מודיעין shell tech ב waze shell tech
מועאוויה 17:00-21:00 ספריית אל בלד מועאוויה ספריית אל בלד
מזרע 17.00-21.00 קיבוץ מזרע מזכירות
מעברות 17.00-21.00 קיבוץ מעברות חדר ישיבות
מעגן מיכאל 17.00-21.00 קיבוץ מעגן מיכאל אולם ישיבות גדול
מענית 17.00-21.00 קיבוץ מענית בית חביבה רייק
מצר 17.00-21.00 קיבוץ מצר חדר ישיבות משרדי הקיבוץ
מרחביה (קיבוץ) 17.00-21.00 קיבוץ מרחביה בית הארי
משמר העמק 17.00-21.00 קיבוץ משמר העמק חדר הדרכה
נאעורה 17.00-21.00 חלקי חילוף נאעורה חלקי חילוף נאעורה
נגבה 17.00-21.00 קיבוץ נגבה מועדון לחבר
נהריה 17.00-21.00 בן צבי 1( קניון ארנה), נהריה מלון אוליב, חדר ישיבות (כניסה צפונית לקניון – מול המשטרה. קומה 3. חדר דקל)
נחף 17:00-21:00 ליד קרמיקה ביג בכניסה לכפר ליד קרמיקה ביג
נחשון 17.00-21.00 קיבוץ נחשון מועדון
ניין 16.00-22.00 ניין מול ביה"ס היסודי
ניר דוד (תל עמל) 17.00-21.00 קיבוץ ניר דוד (תל עמל) מועדון המדרגה
ניר יצחק 17.00-21.00 קיבוץ ניר יצחק חדר ישיבות
ניר עוז 17.00-21.00 קיבוץ ניר עוז מבואה בחדר אוכל
נס ציונה 17.00-21.00 בן גוריון 9 נס ציון בית האזרח הוותיק
נתניה 17.00-21.00 פנסקר 18 נתניה סניף "תגבור"
סאסא 17.00-21.00 קיבוץ סאסא מזכירות סאסא
סמר 17.00-21.00 קיבוץ סמר מזכירות
עברון 17.00-21.00 קיבוץ עברון מועדון לחבר
עיילבון 17.00-21.00 עיילבון גורר סרור
עין א-סהלה 17:00-21:00 עין א-סהלה קפה אבו חאתם
עין דור 17.00-21.00 קיבוץ עין דור מזכירות הקיבוץ
עין החורש 17.00-21.00 קיבוץ עין חורש חדר ישיבות
עין המפרץ 17.00-21.00 קיבוץ עין המפרץ חדר מוסיקה
עין השופט 16.00-21.00 קיבוץ עין השופט מועדון
עין שמר 17.00-21.00 קיבוץ עין שמר מועדון לחבר
עמיר 17.00-21.00 קיבוץ עמיר חדר ישיבות ליד המזכירות
עפולה 17:00-21:00 הנשיא 15 עפולה סניף "תגבור"
פורדיס 16:00-21:00 רחוב ראשי 31 ליד המסגד, פורדיס רחוב ראשי 31 ליד המסגד
פרדס חנה-כרכור 16.00-21.00 דרך הבנים פרדס חנה בית יד לבנים
פתח תקווה 16.00-21.00 המכבים 5 פתח תקווה היכל התרבות
קדימה-צורן 17.00-21.00 שדרות בן צבי 61 קדימה-צורן מתנ"ס
קלנסווה 17:00-21:00 קלנסוואה מתנס קלנסוואה
קרית אונו 16.00-21.00 ש"י עגנון 13 ק. אונו מרכז יום לקשיש
קרית טבעון 16.00-21.00 סמטת הלבנה 2, קרית טבעון מרכז יום שלהב"ת
קרית מוצקין 17.00-21.00 מתחם ויקטורי, שדרות ירושלים 3, קרית מוצקין. ג'ונגל סיטי
ראש העין 17.00-21.00 זכריה משה 9 ראש העין קונסרבטוריון
ראש פינה 17.00-21.00 אזור תעשייה צ.ח.ר. ראש פינה המרכז להצלחות
ראשון לציון 16:00-21:00 ז'בוטינסקי 18 ראשון לציון סניף "תגבור"
רבדים 17.00-21.00 קיבוץ רבדים בית הדר
רהט 17.00-21.00 רהט אל ראדיר 141 רהט (שכונה 34)
רוחמה 17.00-21.00 קיבוץ רוחמה מועדון
רחובות 16.00-21.00 אחד העם 7 רחובות סניף "תגבור"
רמות מנשה 17.00-21.00 קיבוץ רמות מנשה הצריף
רמלה 17.00-21.00 הרצל 59 רמלה סניף "תגבור"
רמת גן 15.00-21.00 ביאליק 45 רמת גן סניף "תגבור"
רמת השופט 17.00-21.00 קיבוץ רמת השופט מועדון לחבר
רמת השרון 16.00-21.00 המחתרת 3 רמת השרון יד לבנים
רעננה 16.00-21.00 קלאוזנר 3 רעננה מרכז קהילתי (ויצו)
שדרות 17.00-21.00 סמטת הפלדה 8 שדרות סניף "תגבור"
שובל 17.00-21.00 קיבוץ שובל קפה פולה
שוהם 17:00-21:00 עמק איילון 32 שוהם בית תרבות
שמיר 17.00-21.00 קיבוץ שמיר מועדון
שמרת 17.00-21.00 קיבוץ שמרת חדר עיון בבניין הספרייה דרומית לחד אוכל
שער הגולן 17.00-21.00 קיבוץ שער הגולן מועדון הכחול
שער העמקים 17.00-21.00 קיבוץ שער העמקים מועדון
שריד 17.00-21.00 קיבוץ שריד מועדון לחבר
תל אביב בית העיתונאים 14.00-22.00 בית העיתונאים, אליעזר קפלן 4 ת"א בית העיתונאים
תל אביב גני התערוכה 14.00-22.00 גני התערוכה, שד' רוקח 101 ת"א ביתן 10