קטי פיאסצקי

אני קטי, בת 38 מבת ים, נשואה ואמא לשתי בנות וכלבה אחת. אוהדת הפועל תל אביב, שחקנית כדורעף לשעבר. עובדת בחברת סייבר מובילה.

בחודש מאי האחרון הייתי צפויה להתמנות כחברת כנסת, אך עם המציאות הפוליטית המשתנה זה לא קרה. עכשיו אני מתכוונת להשלים את המשימה 🙂 

ב-9 השנים האחרונות אני מכהנת כחברת מועצת העיר בת ים מטעם מפלגת מרצ. הייתי הקול הבודד במאבק בכפייה הדתית בעיר, קידום תחב״צ בסופי השבוע, למען זכויות נשים והקהילה הגאה ולטובת איכות הסביבה וזכויות בעלי החיים.

לא פשוט להיות שמאלנית בעיר ימנית כמו בת ים ובכל זאת הצלחתי להעלות לסדר היום הציבורי את הנושאים החשובים ולייצר שיתופי פעולה לא טבעיים עם שאר הסיעות במועצת העיר. 

למה לבחור בי?

כי אני אלחם עבור החופש של כל אחד ואחת לחיות את חייהם כפי שהם רוצים. כי אני עומדת על שלי ואלרגית לשחיתות- אני אביא את הרוח הלוחמנית שלי. אני מייצגת דור שלא מיוצג מספיק במקום שבו מתקבלות ההחלטות הגורליות ביותר בחייו ואני לא מתכוונת לשבת בשקט מול הימין המשיחי. 

פרט אחד שלא ידעתם עליי: 

אני מטופלת בקנאביס רפואי בעקבות פציעת ספורט קשה שבעקבותיה ״זכיתי״ בכתף חדשה.

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

לנתניהו יש חברים מיליארדרים
למרצ יש רק אתכם.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן