קול קורא להגשת מועדות לרשימה המרכזית

חברות וחברים,
לאחר שהשלמנו את בחירת צירי הועידה בסניפים, אנו מתכבדים לפתוח את הגשת המועמדות לרשימה המרכזית של ועידת המפלגה.  כזכור, בהתאם לחוקת מרצ 15% מחברי ועידת המפלגה ייבחרו ברשימה מרכזית אשר תאושר על ידי צירי הועידה. כנהוג, הרשימה תגובש על ידי ועדה אשר הרכבה יאושרר בהנהלת מרצ ע"פ הצעת יו"ר מרצ.
אנו מזמינים חברות וחברים אשר רואים לנכון להגיש את מועמדותם לעשות זאת באמצעות הקישור המופיע מטה. לתשומת לבכם בכדי לאפשר את בחינת המועמדות מומלץ כי כל מועמד/ת יצרף קו"ח מקצורים במקום המיועד לכך בטופס הרישום. הגשת מועמדות תתאפשר עד יום 14.7.22 בשעה :16:00.

להגשת מועמדות לחצו: https://forms.gle/ZEBudTiMuqCksg839

בברכה,מטה מרצ

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן