פריימריז מונציפליים – תל אביב

הבחירות המקדימות לרשימת מרצ לבחירות המוניציפליות בעיר תל אביב-יפו יתקיימו ביום ד' 29.5.2013 בין השעות 13:00-22:00 בגני התערוכה, ביתן 14.
להלן רשימת המועמדים והמועמדות(לפי סדר אלפביתי):

מועמדים לראשות הרשימה:

מועמדים לרשימה:

יו"ר סניף תל אביב, עופר ז'בנר, מבקש להזמינך לפאנל מועמדים שיתקיים ביום ד' 22 במאי החל מהשעה 18:00 באודיטוריום של בית הקיבוץ הארצי, רח' לאונרדו דה וינצ'י 13, תל אביב.

ההצבעה תתקיים בשני חלקים:
בחירה באחד/ת מבין המועמדים/ות לראשות הרשימה
בחירה ב-4 מבין המועמדים/ות לרשימה – מקומות 2 ומטה.
ההצבעה תתבצע באופן ממוחשב.

חבר/ה שאינו/ה יכול/ה להגיע ביום הבחירות רשאי/ית להגיש בקשה לוועדת חריגים על מנת להשתתף בהצבעה מוקדמת. ניתן להגיש את הבקשות עד ל-20 במאי 2013 בשעה 12:00 בצהריים. בקשות ישלחו לדוא"ל amichay.findling@gmail.com או לפקס 03-6961728 ויכללו מכתב רשמי המפרט את הסיבות לבקשה וכן אישור מגורם מוסמך.
ההצבעה המוקדמת תתבצע במעטפות כפולות, במרוכז לכל הסניפים, ותתקיים ביום שישי 24.5.2013 במשרדי המפלגה: רח' בית אלפא 13 קומה ג', תל אביב.
על מנת לנצח בהתמודדות לראשות רשימה יש לזכות בלמעלה משליש מקולות הבוחרים. במקרה של תיקו או העדר הכרעה יתקיים סיבוב בחירות שני ומכריע ביום 5 ביוני במיקום שיפורסם במידת הצורך.
בבחירות לרשימת המועמדים/ות יזכה כל סימון על טופס בנקודה אחת, והמועמדים/ות ידורגו מהגבוה לנמוך על פי מספר הנקודות שקיבלו, בהתחשב בהבטחת הייצוג המגדרי הנהוגה במרצ: הבטחת מינימום ייצוג לכל מגדר במקום השלישי בכל שלישיה.
חובה להציג בקלפי תעודה מזהה רשמית ובעלת תוקף, הנושאת תמונה: תעודת זהות, דרכון או רישיון נהיגה.
בברכה,
שחף כהן,יו"ר ועדת הבחירות
דרור מורג, מזכ"ל מרצ