עומר שכטר

סגן ראש העיר ראש העין לשעבר וכעת מחזיק תיק החינוך הממלכתי. בגיל 21 נבחרתי כחבר המועצה הצעיר בישראל. פעיל מרצ מגיל 13, מדריך וקומונר בנוער העובד והלומד, אוהד שרוף של הפועל ירושלים וחבר. הובלתי את מרצ להישג היסטורי בראש העין – הסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר. מאחוריי שנים של ניסיון וקבלות בעשייה ציבורית, פוליטית וחברתית.

המטרה שלי היא להמשיך את דרכו של אילן גילאון ז"ל ולהוביל את הלב החברתי של מרצ בכנסת. אני יודע לפרוץ ולהגיע לקהלים חדשים. עשיתי זאת בראש העין כאשר לפני כ-10 שנים נבחרתי כחבר המועצה הצעיר ביותר בהיסטוריה של ישראל. בבחירות המקומיות אחרונות, נבחרתי לעמוד בראשות הרשימה והבאתי את מרצ בראש העין להישג חסר תקדים, כאשר זכינו לקרוב ל-20% מקולות הבוחרים בבחירות המקומיות. מדובר בעיר שבבחירות הארציות יותר מ-30% מקולות המצביעים הם לליכוד".

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

לנתניהו יש חברים מיליארדרים
למרצ יש רק אתכם.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן