עדכונים לקראת כינוס ועידת מרצ 18.7.24

חברות וחברים,

בהמשך להודעת הנשיאות הקודמות בעניין כינוס הועידה הרינו לעדכן בעניין סדר יומה:

1. אישור הסכם האיחוד הפוליטי – רצ"ב נוסח ההסכם.

2. בחירת חברים ממרצ לועידת הדמוקרטים.

נעדכנכם כי ועדת הבחירות של המפלגה התכנסה היום לבקשת נשיאות הועידה ותודיע בהודעה מפורטת על פרטי הליכי בחירת חברי ועידת הדמוקרטים ממרצ, וזאת בהתאם להסכם האיחוד.

3. אישור הוראת שעה בדבר הקמת ועדה מתמדת לניהול ענייניה של מרצ – כקבוע בהסכם האיחוד.

לתשומת לבכם, ההצבעות בועידה יתקיימו באמצעות מערכת אינטרנטית של חברת איניגו, כפי שהיה בועידות הקודמות.

הדיון יתקיים במתכונת משולבת אלקטרונית ופיזית – כינוס חגיגי באולם צוותא בתל אביב, וכן אפשרות להתחברות מרחק. התכנסות החל מ-16:30. הדיון יחל ב17:00 בדיוק ויסתיים ב-19:00 לכל המאוחר. ההצבעה תחל בשעה 19:00 ותסתיים למחרת – יום שישי – בשעה 14:00.

בברכה,

אבשלום (אבו) וילן,

יו"ר נשיאות הועידה

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן