סדר יום לועידה והרכבים מוצעים

21.2.24

שלום רב,

כזכור ביום שישי ה-1.3 יתקיים כינוס אינטרנטי של ועידת מרצ.

בשעה 10:00 יחל הדיון (בזום), ובשעה 11:00 תחלנה ההצבעות (באמצעות מערכת הצבעה אינטרנטית של חברת איניגו, כפי שנעשה בעבר). כזכור, ההצבעה תמשכנה עד ליום ראשון ה-3.3 בשעה 21:00. 

על סדר היום:

1. דיון

2. בחירת נשיאות ועידה חדשה

3. אישור הרכב ועדת הבחירות, המוסד לביקורת, בית הדין, וועדת החוקה. – לחצו על הקישור לצפייה בהצעות השונות  שהוגשו

4. הצבעה על הצעת החלטה בדבר בחירת צוות חיבורים (לקריאת ההצעה לחצו כאן)

5. הצבעה על הוראת שעה לתיקון החוקה – הארכת כהונת הנהלת ומזכ"ל המפלגה (לקריאת ההצעה לחצו כאן) – ההצעה דורשת רוב חוקתי. – 60%.

כאמור, נוסף על בחירת הנשיאות החדשה ואישור הרכבי המוסדות מבין ההרכבים המוצעים, שתי הצעות החלטה הוגשו עד למועד הקבוע בסעיף 83 לחוקה ובהתאם הנשיאות תעלה אות,ן להצבעת הועידה.

:

כזכור – רק חברי ועידה ששילמו דמי חבר לשנת עד ליום 28.2 בשעה 11:00, או מי ששילמו דמי חבר בשנת 2023, יוכלו להשתתף בהצבעות. 

להרשמה לרשות דיבור בועידה:

https://forms.gle/VKc8osopVXN9FtVu9

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

לנתניהו יש חברים מיליארדרים
למרצ יש רק אתכם.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן