סיום הבחירות לתפקידים הבכירים בצעירי מרצ

חברים וחברות, אני מתכבד להודיע לכם על סיום הבחירות לתפקידים הבכירים בצעירי מרצ.

אני רוצה לברך את יו"ר צעירי מרצ הנכנס בן חושן, על הבחרתו לתפקיד לאחר שלא הוגשו מועמדויות נוספות לתפקיד.

אני רוצה לברך את  חברי וחברות הנהגת התנועה הנכנסים: אוריה לביא-בקין, איה ארבל שריף, ניצן פלץ, הדר גל.

לתפקיד יו"ר אסיפת הנציגים, התפקיד שאני מילאתי עד יום זה, נכנס מורן קורן לאחר שלא הוגשו עוד מועמדויות לתפקיד.

עכשיו, עם יו"ר והנהגה חדשים, צעירי מרצ עוברים תהליכי התחדשות מרשימים ומרגשים שלא מתחילים ומסתיימים בבחירות לתפקיד כזה או אחר – אני קורא לכל הצעירים והצעירות להצטרף לצעירי מרצ ולהשפיע על הקו המוביל בשמאל הישראלי.

בברכה,
עומר שכטר,
יו"ר ועדת הבחירות ויו"ר אסיפת הנציגים היוצא.

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן