מידע לקראת בחירות מוניציפליות מקדימות- מתעדכן

ב-30/10/18 תתקיימנה בחירות מוניציפליות ברחבי הארץ. ביישובים שבהם מרצ תריץ רשימה למועצת העיר, תתקיימנה בחירות מקדימות ב-15/5/18.

עדכונים מוועדת הבחירות 29.4.18

– בעקבות החלטת תת וועדת הבחירות בעניין הבחירות המוניציפליות להלן עדכון לבעלי זכות ההצבעה לרשימה המוניציפלית בת"א- יפו-
בעלי זכות ההצבעה יוכלו להצביע בבחירות ליו"ר ול-4 מועמדים לרשימה (במקום ליו"ר ול-5 מועמדים).

 

 

על פי החלטת ועדת הבחירות, ההצבעה תעשה בנפרד עבור מועמדים לראשות הרשימה ועבור מועמדים למקום ברשימה.
ניתן להתעדכן בשעות ומיקומי ההצבעה בטבלה הבאה (שיטת ההצבעה היא לפי מדד הייצוג במועצת הרשות המקומית):

מקומות בהם נבחרו נציגים אוטומטית ולכן לא תתקיימנה בחירות:

אשקלון – ראש הרשימה ינון ג'יבלי, במקום השני שי נדב דוד
באר שבע– ראש הרשימה שלומית גיא
בת ים – ראש הרשימה קטי פיאסצקי מורג
חדרה – מקום ברשימה יורם פירני
חולון – ראש הרשימה שי בר, במקום השני איתי זילבר
חיפה – מקום ברשימה תבור להט
טייבה – ראש הרשימה ג'מיל חאג' יחיא , במקום השני ופא חאג' יחיא (מצארווה)
כפר סבא -ראש הרשימה עילאי הרסגור הנדין, במקום השני פליאה קטנר, במקום השלישי מאיר מנדלוביץ',
במקום הרביעי לירית שפיר שמש,במקום החמישי אסף פרידור, במקום השישי מירב ריימונד,
במקום השביעי גון ליבנה
מבשרת ציון- ראש הרשימה שי בנימין, במקום השני אורן טוקטלי, במקום השלישי ניר אלה
נס ציונה – ראש הרשימה זאב שפיר
נתניה – ראש הרשימה נתנאל ריגלר, במקום השני שוש ערער
עילבון – ראש הרשימה שאדי סמעאן, במקום השני עימאד סלימאן, במקום השלישי ליאלי סמעאן
פרדס חנה-כרכור – ראש הרשימה לנה טוראל
פתח תקווה – ראש הרשימה מוניקה כהן
קרית אונו – ראש הרשימה ירון יעקבי, במקום השני גלית הנביא אלנקווה
קרית טבעון – ראש הרשימה שרה גרינצוויג
ראש העין – ראש הרשימה עומר שכטר, במקום השני מיכל סופריו דיסטניק
רמת השרון – ראש הרשימה עידן למדן, במקום השני נטע זיו, במקום השלישי נריה פיטוסי, במקום הרביעי יעל הוד (רינגבירץ), במקום החמישי גיא ברזל, במקום השישי גיא אליאס רוטר, במקום השביעי סנדרה בר, במקום השמיני יהלי תלם, במקום התשיעי נעמי אלון, במקום העשירי איריס קלקא, במקום האחד עשר יונה ברגור
רעננה – ראש הרשימה רונית ווינטרוב, במקום השני עדית דיאמנט, במקום השלישי צבי נדב, במקום הרביעי דבי סלוצקי, במקום החמישי ליאור בשן, במקום השישי עמית צור, במקום השביעי מירב מאיר, במקום השמיני חגי בורשטיין

להלן לוח הזמנים שקבעה ועדת הבחירות של מרצ לעניין הבחירות המקדימות לרשויות המוניציפליות:

15/1/18 – מועד אחרון להתפקדות חברים חדשים
21/2/18 – מועד אחרון לחידוש דמי חבר של חברים ותיקים
28/3/18 – פרסום ספר בוחרים ומועד אחרון להגשת מועמדות
9/4/18 – מועד אחרון לערעורים
15/4/18 – פרסום ספר בוחרים סופי ורשימת מועמדים
15/5/18- בחירות בסניפים לרשימה מוניציפלית
1/6/18 – מועד אחרון לערעורים על תוצאות הבחירות

לצפייה ברשימת המועמדים לחצו כאן.