מחזירים את מדינת הרווחה: התוכנית הכלכלית של מרצ

מרצ מציגה תוכנית מקיפה שתהיה לה השפעה אמתית ודרמטית על הכיס של כל משפחה בישראל, שתחזיר את מדינת הרווחה ותאפשר חיים בכבוד לאזרחי ואזרחיות ישראל.

אנחנו מציעים רפורמה מאסיבית ברגולציה, פירוק מונופולים, השקעה ממשלתית נרחבת בתשתיות ציבוריות, שינויים מדויקים בתמהיל מערכת המס הישראלית, צעדי חקיקה, וצעדים קונקרטיים בתחומי החינוך, טיפול בילדים, דיור, עלויות מזון, בריאות ועוד. כל אלה יחד ניתנים ליישום בפרקי זמן קצרים ויובילו למיגור העוני המעמיק ולחיסכון של כ-1500 ש"ח למשפחה לחודש עם הפעלתה המלאה של התוכנית.

לקריאת התוכניות בהרחבה לחצו על התוכנית.

   
 

מרצ מציעה שורה של צעדים לצמצום ההוצאה הפרטית על חינוך ובריאות, להגברת התחרות ולפירוק הריכוזיות, שיחסכו למשפחה 1500 ₪ מההוצאות החודשיות איך נעשה את זה? לתוכנית המלאה.

מרצ מציגה תוכנית תקדימית לטיפול שורש בכשלים בשוק הדיור הישראלי, שתפחית דרמטית את עלויות המחיה בישראל ותגביר את הנגישות לשוק הדיור לכלל אזרחי המדינה. איך? לתוכנית המלאה.
 

מרצ מציעה תוכנית מקיפה שקובעת כללי משחק חדשים בבנקים ובגופים המנהלים את קרנות הפנסיה, מפרקת את הריכוזיות ומוזילה את מחירי שירותי הבנקאות המופקעים. מה אנחנו מציעים? לתוכנית המלאה.

מרצ מציעה תוכנית חירום לאומית למיגור העוני, להחזרת אחריות המדינה על השירותים החברתיים ולהבטחת חיים בכבוד לכלל אזרחי ואזרחיות המדינה. איך? לתוכנית המלאה.