מוקדי ההצבעה לראשות מרצ

For English click here
על פי החלטת ועידת מרצ מתאריך 7/1/18, יופעל מוקד הצבעה בבחירות לראשות מרצ בכל יישוב אשר בו לפחות 35 בעלי זכות בחירה. מצורפת בזאת רשימת הקלפיות המלאה. כדאי לציין כי מתפקדים יוכלו להצביע בכל אחת מהקלפיות ברחבי הארץ, ולא רק בזו שקרובה למקום מגוריהם.

יישוב שעות הצבעה שם אתר כתובת
אבן יהודה 17.00-21.00 מרכז קהילתי (ויצו) המייסדים 53 אבן יהודה
אופקים 17.00-21.00 בית הפיצה מרכז מסחרי ישן אופקים
אזור 17.00-21.00 בית צוותא הרצל 5 אזור
אילון 17.00-21.00 מועדון הפייס מועדון הפייס
אילת 17.00-21.00 מרכז רב תחומי ניהול פלוס רחוב פתן 4
אשדוד 16.00-21.00 מרכז קהילתי (ויצו) יאיר 4 אשדוד
אשקלון 16.00-21.00 מתנס אלוני ציון שיבת ציון 7 אשקלון
באקה ג'ת 17.00-21.00 קרמיקה אבו עזבי מול תחנת דלק סאן רחוב פדלה, ג'ת
באר שבע 16.00-21.00 מרכז קהילתי (ויצו) ויצמן 1 באר שבע
בית אלפא 17.00-21.00 מועדון חברים מועדון חברים
בית ג'ן 15.00-21.00 אולם אירועים חמזה מינימול חמזה מינימול, ברחוב הראשי
בית זרע 17.00-21.00 מועדון הפיקוס מועדון הפיקוס
בית ניר 17.00-21.00 מזכירות בית ניר מזכירות בית ניר
בית קמה 17.00-21.00 מזכירות מזכירות
בנימינה-גבעת עדה 17.00-21.00 inperson הטחנה 42, בנימינה
ברעם 17.00-21.00 חדר הישיבות בית המשרדים חדר הישיבות בית המשרדים
ברקאי 17.00-21.00 מועדון הקיבוץ מועדון הקיבוץ
בת ים 17.00-21.00 בית הגמלאים מעבר ישי 2, בת ים
ג'לג'וליה 16.00-21.00 ה.ל. ייעוץ ארגוני רחוב 144 מס' 2 ג'לג'וליה
גבעת שמואל 17.00-21.00 לב העניין מרכז מסחרי "אור הגבעה", קומה1, הזיתים 96 גבעת שמואל
גבעתיים 15.00-21.00 בית שרת משמר הירדן 18 גבעתיים
גדרה 17.00-21.00 דרכא רח' רמז, ת.ד. 18, גדרה
גזית 17.00-21.00 חדר ישיבות חדר ישיבות
גלאון 17.00-21.00 ספרייה ספרייה
גן שמואל 16.00-21.00 בית אורי אילן בית אורי אילן
גני תקווה 16.00-21.00 בקרית אונו- אניתיאה טרומן 12 קרית אונו
געתון 17.00-21.00 מועדון מועדון
דאלית אל-כרמל 15.00-21.00 בית ספר לנהיגה ליד תחנת דלק דור-אלון רחוב ראשי מס' 2 דאלית אל כרמל
דבוריה 17.00-21.00 מאפיית אלנג'יב דבוריה מאפיית אלנג'יב דבוריה
דליה 17.00-21.00 מועדון מועדון
דן 17.00-21.00 מועדון מועדון
הוד השרון 15.00-21.00 בית ספר תמר יהושע בן-גמלא 58, הוד השרון
הזורע 17.00-21.00 חדר ליד מועדון החבר חדר ליד מועדון החבר
העוגן 17.00-21.00 חדר קיראה במועדון לחבר חדר קיראה במועדון לחבר
הרצליה 15.00-21.00 מועדון הגמלאים הבנים 11, הרצליה
זכרון יעקב 17.00-21.00 גן ילדים העצמאות 35 ב' ( שביל) זכרון יעקב
זמר 16.00-21.00 קליניקה של פראס עומר קליניקה של פראס עומר
חדרה 17.00-21.00 bework הלל יפה 11 חדרה
חולון 16.00-21.00 תיאטרון בובות רח' דוד רמז 13 חולון
חורפיש 17.00-21.00 מועדון קשישים חורפיש
חיפה 14.00-21.00 מלון bay view שד' הנשיא 101 חיפה
חצור-אשדוד 17.00-21.00 מועדון לחבר מועדון לחבר
טייבה 16.00-21.00 מוסך ברחוב העירייה אלבלדיה רח' אלבלדיה טייבה
טירה 16.00-21.00 מוסך מאחורי "עיר המותגים" רח' טארק עבד אלחי טירה
טמרה 17.00-21.00 "רוסומאת" כביש ראשי אזור תעשייה טמרה
יבנה 17.00-21.00 הון תרבותי האמוראיים 10 דירה 7 קומה 4 עם מעלית, יבנה
יד מרדכי 17.00-21.00 חדר הישיבות חדר הישיבות
יהוד-נווה אפרים 17.00-21.00 מרכז ביאליסטוק טננבאום 17, יהוד-מונוסון
יחיעם 17.00-21.00 ספרייה ספרייה
יפיע 17.00-21.00 גן ילדים קאוס קוזאח יפיע
יקום 17.00-21.00 חדר ישיבות חדר ישיבות
ירוחם 17.00-21.00 מתנ"ס ירוחם רחוב צבי בורנשטיין
ירושלים 12.00-22.00 מלון לב ירושלים עליאש 6 ירושלים
ירכא 17.00-21.00 רהיטי ג'וד ובאנא על כביש הראשי
כוכב יאיר-צור יגאל 17.00-21.00 בית ספר נוף צורים נוף הרים 2, כוכב יאיר צור יגאל
כפר ברא 17.00-21.00 מרכז קהילתי פיס עכו 7 כפר ברא
כפר ורדים 17.00-21.00 המארג מירון 1א, כפר ורדים
כפר מנדא 17.00-21.00 משרד בחניון מכוניות משרד בחניון מכוניות כפר מנדא
כפר מנחם 17.00-21.00 מועדון לחבר מועדון לחבר
כפר מסריק 17.00-21.00 מועדון לחבר מועדון לחבר
כפר סבא 15.00-21.00 סניף תגבור שרת 24/1 כפר סבא
כפר קאסם 15.00-21.00 מתנס מתנס כפר קאסם
כפר קרע 17.00-21.00 גלריית "ארבסק" מועאויה בן אבי סופיאן, כפר קרע
כרמיאל 17.00-21.00 תגבור נשיאי ישראל 9, כרמיאל
להב 17.00-21.00 מזכירות מזכירות
להבות הבשן 17.00-21.00 מועדון דורות מועדון דורות
מאג'ד אל כרום 17.00-21.00 מסעדת מג'דלה,כביש ראשי, תחנת דלק פז, מג'ד אל כרום כביש הראשי מאחורי תחנת דלק פז
מבשרת ציון 16.00-21.00 מתנ"ס מעוז ציון החוצבים 6, מבשרת ציון
מגן 17.00-21.00 חדר הישיבות בבית המוסדות חדר הישיבות בבית המוסדות
מודיעין-מכבים-רעות 16.00-21.00 front desk המעיין 2, מודיעין
מזרע 17.00-21.00 מועדון לחבר מועדון לחבר
מזרעה 17.00-21.00 מועדון נוער מזרעאה מחלקת חינוך ורווחה מזרעאה
מעברות 17.00-21.00 משרד המזכירות משרד המזכירות
מעגן מיכאל 17.00-21.00 חדר ישיבות מזכירות חדר ישיבות מזכירות
מענית 17.00-21.00 חדר הנצחה חדר הנצחה
מצר 17.00-21.00 חדר ישיבות משרדי הקיבוץ חדר ישיבות משרדי הקיבוץ
מרחביה (קיבוץ) 17.00-21.00 מועדון יחדיו מועדון יחדיו
משמר העמק 17.00-21.00 חדר הדרכה חדר הדרכה
נהריה 17.00-21.00 מלון אוליב בן צבי 1 ( קניון ארנה )
נחשון 17.00-21.00 מועדון מועדון
ניין 17.00-21.00 מתנס ניין מתנס ניין
ניר דוד (תל עמל) 17.00-21.00 מועדון המדרגה מועדון המדרגה
ניר יצחק 17.00-21.00 חדר ישיבות בבניין עגורים חדר ישיבות בבניין עגורים
ניר עוז 17.00-21.00 חדר אוכל חדר אוכל
נס ציונה 16.00-21.00 בית האזרח הותיק בן גוריון 9 נס ציונה
נצרת 17.00-21.00 שכונת אל ג'ליל (הגליל) רחוב ג'אבל אל כרמל 80
נצרת עילית 17.00-21.00 תגבור מרכז עופר ליד קניון one
נתניה 16.00-21.00 מרכז קהילתי (ויצו) מקדונלד 13 נתניה
סאסא 17.00-21.00 מזכירות סאסא מזכירות סאסא
סולם 17.00-21.00 בית קפה סולם
סח'נין 17.00-21.00 ליד בית ההסתדרות ליד בית ההסתדות
עברון 17.00-21.00 בית המוסדות בית המוסדות
עומר 17.00-21.00 בית המוסיקה רחוב הדר
עיילבון 17.00-21.00 בנין של בשארה עפיף סלאח השכונה הצפונית, עיילבון
עין דור 17.00-21.00 מועדון לחבר מועדון לחבר
עין המפרץ 17.00-21.00 חדר מוזיקה ליד מועדון לחבר חדר מוזיקה ליד מועדון לחבר
עין השופט 17.00-21.00 מועדון החבר מועדון החבר
עין שמר 17.00-21.00 חדר ישיבות חדר ישיבות
עכו 17.00-21.00 מרכז הטניס שלום הגליל 3 עכו
עמיר 17.00-21.00 משרד משרד
ערבה בסמר 17.00-21.00 ספרייה ספרייה קיבוץ סמר
פוריידיס 17.00-21.00 ליד מסגד אלתקוא ליד מסגד אלתקוא פוריידיס
פרדס חנה-כרכור 16.00-21.00 מרכז קהילתי (ויצו) החרובים 5 פרדס חנה
פתח תקווה 15.00-21.00 סניף תגבור שפיגל 3 פתח תקווה
קדימה-צורן 17.00-21.00 מתנס שדרות בן צבי 61 קדימה-צורן
קרית אונו +גני תקוה 16.00-21.00 אניתיאה טרומן 12 קרית אונו
קרית טבעון 16.00-21.00 מרכז יום שלהב"ת סמטת הלבנה 2, קרית טבעון
קרית מוצקין 17.00-21.00 קאנטרי גלי גיל החשמונאים 72 קרית מוצקין
ראמה 17.00-21.00 סטרטק- חנות פלאפונים ליד בניין המועצה
ראש העין 16.00-21.00 קונסרבטוריון זכריה משה 9 ראש העין
ראשון לציון 15.00-21.00 dogether עזריאלי ראשונים ק. 5 ראשל'צ
רבדים 17.00-21.00 בית הדר בית הדר
רהט 17.00-21.00 שכונה 24 בית 4 בכניסה למרכז מסחרי מול סלון ענאן שכונה 24 בית 4 בכניסה למרכז מסחרי מול סלון ענאן
רוחמה 17.00-21.00 חדר ישיבות קומת קרקע חדר ישיבות קומת קרקע
רחובות 15.00-21.00 סניף תגבור אחד העם 7 רחובות
רמות מנשה 17.00-21.00 מועדון לחבר מועדון לחבר
רמלה 17.00-21.00 תגבור הרצל 59 רמלה
רמת גן 14.00-22.00 סניף תגבור ביאליק 45 רמת גן
רמת הכובש 17.00-21.00 חדר ישיבות מועדון לחבר חדר ישיבות מועדון לחבר
רמת השרון 15.00-21.00 יד לבנים המחתרת 3 רמת השרון
רעננה 15.00-21.00 linco זרחין 10 רעננה
שדרות 17.00-21.00 סניף תגבור סמטת הפלדה 8 שדרות
שובל 17.00-21.00 מקלט המזכירות מקלט המזכירות
שמיר 17.00-21.00 מועדון לחבר-מבנה חדר האוכל מועדון לחבר-מבנה חדר האוכל
שמרת 17.00-21.00 חדר עיון ליד הספריה חדר עיון ליד הספריה
שער העמקים 17.00-21.00 מועדון לחבר מועדון לחבר
שפרעם 17.00-21.00 מול בניין מוסא פעור סועאד שפרעם דרום, שכונת חרובייה
שריד 17.00-21.00 מועדון לחבר מועדון לחבר
תל אביב – יפו 12.00-22.00 מרכז הירידים ביתן 10 שד' רוקח 141 ת"א
תל אביב – יפו 12.00-22.00 בית עיתונאים קפלן 4 תל אביב
תל אביב – יפו 14.00-22.00 משכנות רות דניאל שד' ירושלים 47 יפו