לבדיקת זכאות לבחור בפריימריז ולעדכון פרטים

חברות וחברים,
כפי שפרסמנו הבחירות לראשות המפלגה ולרשימתה לכנסת יערכו ב-23.8.2022.

ניתן יהיה להצביע באופן מקוון בשעות 14:00-22:00.

כמו כן, ניתן יהיה להצביע בקלפיות שיפרסו ברחבי הארץ.
כתובת הקלפיות ושעות הפתיחה שלהן יפורסמו באתר המפלגה.

בכדי להצביע באופן מקוון יש צורך במספר טלפון נייד ייחודי.
ניתן לבדוק זכאות בכתובת: https://zm.son.co.il/

במידת הצורך תוצג הודעה ובה קישור לעדכון פרטי הקשר במרשם המפלגה.

לקראת פתיחתה יישלח קישור למערכת ההצבעה. לאחר הזדהות יישלח מסרון sms ובו קוד חד פעמי באמצעותו תתאפשר כניסה.

בעלי ובעלות זכות הצבעה שאין באפשרותם/ן לקבל מסרון מסוג זה מוזמנים/ות לבקש בקשה חריגה בכתובת: https://forms.gle/MykjUEwCURsXDMeo8

טלפון למרכז התמיכה של ועדת הבחירות יפורסם בעמוד ההצבעה לטובת מי שיזדקקו לסיוע בהתחברות.

ניצן הורוביץ

שר הבריאות ניצן הורוביץ, נבחר לראשות המפלגה ביוני 2019. קודם לכן כיהן כח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. ב-2013 התמודד לראשות העיר תל אביב-יפו מטעם מרצ. הורוביץ הוא חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראש מפלגה בישראל. הוא הקים את תנועת ישראל חופשית למאבק בכפייה דתית, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ולקידום עירוניות מקיימת, תחבורה ציבורית והגנת הסביבה.

הורוביץ הוא בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, ועסק רבות בסיקור עניינים בינלאומיים. הוא היה פעיל בארגונים לזכויות אדם וארגוני סביבה, חבר במכון מתווים ובגופים נוספים לקידום השלום ויחסי החוץ של ישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים ועורך-דין. גר בתל אביב עם עידו, בן זוגו מזה שנים רבות.

לנתניהו יש חברים מיליארדרים
למרצ יש רק אתכם.

ניצן הורוביץ

יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ, נבחר לתפקיד ביוני 2019 וכיהן בח"כ מטעם מרצ בין השנים 2009-2015. חבר הכנסת ההומו המוצהר הראשון שעומד בראשות מפלגה בישראל, הקים את תנועת ישראל חופשית ועמד בראשה, הוביל את המאבק לשוויון הקהילה הגאה בישראל ופעל רבות למען הפרדת דת ומדינה ובנושאים עירוניים, תחבורתיים וסביבתיים. בעל רקע עיתונאי עשיר מזה 30 שנה, עסק רבות בסיקור ענייני חוץ, היה חבר במכון מיתווים, בעל תעודת עו"ד מוסמך ובוגר הפקולטה למשפטים והתמודד לראשות העיר תל אביב ב-2013. גר בתל אביב עם בן זוגו.

דילוג לתוכן